O firmie

Od 1963r. kiedy to halę produkcyjną opuścił pierwszy tłumik do Steyera 1100, stawia Sebring w konstrukcji wydechów na najwyższą jakość.
27.czerwca 1998r wraz z otwarciem nowego centrum technologicznego zaczęła się nowa epoka dla Sebringa. Na 10tys.m2 powierzchni zostały na nowo opracowane ciągi konstrukcyjne. Zaczynając od projektowania, poprzez produkcję, a na laboratoriach homologacyjnych kończąc, wszystko jest spod znaku high-tech. Wykorzystywane przy konstruowaniu tłumików laboratoria akustyki i kontroli spalin oraz hamownia i odcinek do prób drogowych gwarantują, że wyrób końcowy jest zgodny z najnowszymi regulacjami prawnymi dopuszczenia do ruchu. Komputerowe stanowisko pomiaru mocy dostosowane jest do testowania pojazdów o mocy do 900KW, w tym motocykli, samochodów o napędzie 4WD oraz bolidów formuły 1.
Czerwiec roku 2002 wyznaczył kolejny znaczący krok rozwoju Sebringa, kiedy to nastąpiło otwarcie nowego ośrodka badawczo-rozwojowego sound-TEC, umożliwiającego przeprowadzenie pełnego procesu konstrukcyjnego układów wydechowych bez udziału pojazdu !
A to wszystko po to, by wydech „made by Sebring” cieszył jego nabywcę przez wiele lat. Niezawodnością. Dźwiękiem. Wzornictwem.
Tylko 10% produkcji Sebringa pozostaje w Austrii - pozostała część eksportowana jest do 30 krajów świata, w tym również do Polski.

Młodszym "bratem" Sebringa jest powstały w 1990r REMUS.

Co charakteryzuje REMUSA?

To inne, często ciekawsze wzornictwo, sportowe zacięcie w koncepcji produktu  i co najważniejsze - bardzo wysoka jakość oraz dbałość o produkt potwierdzone niezawodnością w czasie eksploatacji.
 

 

Projekt i wykonanie: magiastron.pl